zawody nie są rozgrywane
  aktualny termin i miejsce
  termin poprawiony
  aktualnie brak informacji

 

 

 

dyscyplina REJON I REJON II REJON III REJON IV REJON  V REJON VI PÓŁFINAŁ  I PÓŁFINAŁ II PÓŁFINAŁ III BARAŻ v PÓŁFINAŁ IV FINAŁ WOJEW. FINAŁ KRAJOWY

IGRZYSKA DZIECI

ind. mistrz. w LA                     Rzeszów 28.09.2021  
festiwal sztafet                     Rzeszów 1.10.2021  
sztafetowe biegi przełaj.                     Kolbuszowa 18.10.2021 Olecko 25-26.10.2021
drużynowe biegi przełaj.                        
4-bój lekkoatletyczny                        
3-bój lekkoatletyczny                        
koszykówka dziew.                        
koszykówka chł.                        
koszykówka 3 x 3 dziew.                        
koszykówka 3 x 3 chł.                        
piłka siatkowa dziew.                        
piłka siatkowa chł.                        
piłka ręczna dziew.                        
piłka ręczna chł.                        
unihokej dziew.             Pustków 7.12.2021 Bukowsko 9.12.2021 Żurawica 9.12.2021   2022  
unihokej chł.             Pustków 8.12.2021 Sanok 8.12.2021 Żurawica 10.12.2021   2022  
rugby TAG                        
pływanie                        
tenis stołowy dziew.                        
tenis stołowy chł.                        
badminton - druż. dziew.             Straszęcin 9.11.2021 Czaszyn 18.11.2021 Rzeszów 22.11.2021 Zarzecze 23.11.2021 Straszęcin 1.12.2021  
badminton - druż. chł.             Straszęcin 10.11.2021 Czaszyn 19.11.2021 Rzeszów 23.11.2021 Zarzecze 23.11.2021 Straszęcin 1.12.2021  
szachy - drużynowe Rudnik n/S. 16.11.2021 Mielec 8.11.2021 Krosno 9.11.2021 Brzozów 16.11.2021 Leżajsk 16.11.2021 Jarosław 16.11.2021         Leżajsk 7.12.2021  
gimnastyka                        
łyżwiarstwo                         
narciarstwo                           
baw się z nami                        

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ind. mistrz. w LA                     Rzeszów 29.09.2021  
festiwal sztafet                     Rzeszów 1.10.2021  
sztafetowe biegi przełaj.                     Kolbuszowa 18.10.2021 Olecko 25-26.10.2021
drużynowe biegi przełaj.                        
liga LA                        
koszykówka dziew. 2022 2022 Sieniawa 15.12.2021 2022 Błażowa 7.12.2021 Lubaczów 14.12.2021            
koszykówka chł. Tarnobrzeg 16.12.2021 2022 2022 2022 Łańcut 10.12.2021 Lubaczów 16.12.2021            
koszykówka 3 x 3 dziew.                        
koszykówka 3 x 3 chł.                        
piłka siatkowa dziew.                        
piłka siatkowa chł.                        
piłka ręczna dziew.                        
piłka ręczna chł.                        
unihokej dziew.             Padew Nar. 9.12.2021 Bukowsko 8.12.2021 Kamień 15.12.2021   2022  
unihokej chł.             Padew Nar. 10.12.2021 Sanok 13.12.2021 Żurawica 13.12.2021   2022  
pływanie                        
tenis stołowy dziew.                        
tenis stołowy chł.                        
badminton - druż. dziew.             Straszęcin 16.11.2021 Czaszyn 25.11.2021 Rzeszów 22.11.2021 Zarzecze 24.11.2021 Straszęcin 10.12.2021  
badminton - druż. chł.             Straszęcin 17.11.2021 Czaszyn 26.11.2021 Rzeszów 23.11.2021 Zarzecze 24.11.2021 Straszęcin 10.12.2021  
szachy - drużynowe Rudnik n/S. 17.11.2021 Mielec 9.11.2021 Krosno 9.11.2021 Stara Wieś 23.11.2021 Leżajsk 16.11.2021 Jarosław 16.11.2021         Stara Wieś 03.12.2021  
gimnastyka                         
łyżwiarstwo                        
narciarstwo                        

LICEALIADA

liga lekkoatletyczna Stalowa Wola 22.10.2021 Mielec 28.09.2021 Krosno 28.09.2021 Sanok 29.09.2021 Rzeszów 30.09.2021 Przemyśl 5.10.2021           Kołobrzeg 21-22.09.2021
festiwal sztafet                     Rzeszów 1.10.2021  
sztafetowe biegi przełaj.                     Kolbuszowa 18.10.2021 Olecko 25-26.10.2021
drużynowe biegi przełaj.                        
koszykówka dziew.                        
koszykówka chł.                        
koszykówka 3 x 3 dziew.                        
koszykówka 3 x 3 chł.                        
piłka siatkowa dziew.     Strzyżów     Lubaczów            
piłka siatkowa chł.   Ropczyce Strzyżów   Leżajsk Lubaczów 24.01.2022            
piłka ręczna dziew. 2022 2022 Krosno 29.11.2021 Brzozów 14.12.2021 Dynów 6.12.2021 Lubaczów 17.12.2021   Krosno 2022 Lubaczów 2.02.2022      
piłka ręczna chł. 2022 2022 Krosno 13.12.2021 Sanok 16.12.2021 Dynów 7.12.2021 Lubaczów 13.12.2021     Dynów      
unihokej dziew. Mielec Dębica Krosno Sanok 19.01.2022 Kamień Żurawica            
unihokej chł. Mielec Dębica Krosno Sanok 25.01.2022 Kamień Żurawica            
pływanie                        
tenis stołowy dziewcząt                        
tenis stołowy chłopców                        
badminton - druż. dziew.             Nowa Dęba 17.11.2021 Straszęcin 19.11.2021 Sanok 29.11.2021 Zarzecze 22.11.2021 Nowa Dęba 8.12.2021  
badminton - druż. chł.             Nowa Dęba 17.11.2021 Straszęcin 19.11.2021 Sanok 30.11.2021 Zarzecze 22.11.2021 Nowa Dęba 8.12.2021  
szachy - drużynowe Rudnik n/S. 18.11.2021 Mielec 10.11.2021 Krosno 16.11.2021 Brzozów 15.11.2021 Leżajsk 16.11.2021 Jarosław 18.11.2021         Leżajsk 30.11.2021