zawody nie są rozgrywane
  aktualny termin i miejsce
  termin poprawiony
  aktualnie brak informacji
dyscyplina REJON I REJON II REJON III REJON IV REJON  V REJON VI PÓŁFINAŁ  I PÓŁFINAŁ II PÓŁFINAŁ III BARAŻ v PÓŁFINAŁ IV FINAŁ WOJEW. FINAŁ KRAJOWY

IGRZYSKA DZIECI

ind. mistrz. w LA                     Kolbuszowa 28.09.2022  
festiwal sztafet                     Stal Wola 6.10.2022  
sztafetowe biegi przełaj.                     Kolbuszowa 19.10.2022 Tomaszów L. 25-26.10.2022
drużynowe biegi przełaj.                        
4-bój lekkoatletyczny                        
3-bój lekkoatletyczny                        
koszykówka dziew.                        
koszykówka chł.                        
koszykówka 3 x 3 dziew.                        
koszykówka 3 x 3 chł.                        
piłka siatkowa dziew.                        
piłka siatkowa chł.                        
piłka ręczna dziew.                        
piłka ręczna chł.                        
unihokej dziew.             Pustków 8.12.2022 Bukowsko 7.12.2022 Żurawica 5.12.2022   Bukowsko 19.12.2022  
unihokej chł.             Pustków 12.12.2022 Sanok 8.12.2022 Żurawica 13.12.2022   Sanok 20.12.2022  
rugby TAG                        
pływanie                        
tenis stołowy dziew.                        
tenis stołowy chł.                        
badminton - druż. dziew.             Straszęcin 16.11.2022 Czaszyn 17.11.2022 Rzeszów 17.11.2022 Zarzecze 21.11.2022 Straszęcin 15.12.2022  
badminton - druż. chł.             Straszęcin 16.11.2022 Czaszyn 18.11.2022 Rzeszów 17.11.2022 Zarzecze 21.11.2022 Straszęcin 15.12.2022  
szachy - drużynowe Rudnik n/S. 22.11.2022 Czarna S. 16.11.2022 Krosno 21.11.2022 Brzozów 22.11.2022 Leżajsk 24.11.2022 Medyka 22.11.2022         Mielec 30.11.2022  
gimnastyka                        
łyżwiarstwo                         
narciarstwo                        
baw się z nami                        

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ind. mistrz. w LA                     Kolbuszowa 29.09.2022  
festiwal sztafet                     Stal Wola 6.10.2022  
sztafetowe biegi przełaj.                     Kolbuszowa 19.10.2022 Tomaszów L. 25-26.10.2022
drużynowe biegi przełaj.                        
liga LA                        
koszykówka dziew.                        
koszykówka chł.                        
koszykówka 3 x 3 dziew.                        
koszykówka 3 x 3 chł.                        
piłka siatkowa dziew.                        
piłka siatkowa chł.                        
piłka ręczna dziew.                        
piłka ręczna chł.                        
unihokej dziew.             Majdan Król. 5.12.2022 Bukowsko 1.12.2022 Żurawica 2.12.2022   Żurawica 14.12.2022  
unihokej chł.             Majdan Król. 9.12.2022 Sanok 12.12.2022 Kamień 9.12.2022   21.12.2022  
pływanie                        
tenis stołowy dziew.                        
tenis stołowy chł.                        
badminton - druż. dziew.             Straszęcin 23.11.2022 Czaszyn 28.11.2022 Rzeszów 18.11.2022 Zarzecze 17.11.2022 Straszęcin 13.12.2022  
badminton - druż. chł.             Straszęcin 23.11.2022 Czaszyn 25.11.2022 Rzeszów 18.11.2022 Zarzecze 17.11.2022 Straszęcin  13.12.2022  
szachy - drużynowe Rudnik n/S. 25.11.2022 Czarna S. 16.11.2022 Krosno 21.11.2022 Domaradz 25.11.2022 Leżajsk 24.11.2022 Lubaczów 25.11.2022         Wiśniowa 29.11.2022  
gimnastyka                         
łyżwiarstwo                        
narciarstwo                        

LICEALIADA

liga lekkoatletyczna Stal. Wola 27.09.2022 Mielec 27.09.2022 Krosno 4.10.2022 Sanok 5.10.2022 Rzeszów 4.10.2022 Przemyśl 5.10.2022           Kołobrzeg 20.09.2022
festiwal sztafet                     Stal. Wola 6.10.2022  
sztafetowe biegi przełaj.                     Kolbuszowa 19.10.2022 Tomaszów L. 25-26.10.2022
drużynowe biegi przełaj.                        
koszykówka dziew.                        
koszykówka chł.                        
koszykówka 3 x 3 dziew.                        
koszykówka 3 x 3 chł.                        
piłka siatkowa dziew.                        
piłka siatkowa chł.                        
piłka ręczna dziew. Tarnobrzeg 7.12.2022 Cmolas 7.12.2022 Krosno 20.12.2022 Brzozów 8.12.2022 Dynów 6.12.2022 Lubaczów 8.12.2022            
piłka ręczna chł. Tarnobrzeg 8.12.2022 Wadowice G. 8.12.2022 Krosno 9.12.2022 Sanok 7.12.2022 Dynów 7.12.2022 Lubaczów 5.12.2022            
unihokej dziew.                        
unihokej chł.                        
pływanie                        
tenis stołowy dziewcząt                        
tenis stołowy chłopców                        
badminton - druż. dziew.             Nowa Dęba 24.11.2022 Straszęcin 30.11.2022 Sanok 25.11.2022 Zarzecze 18.11.2022 Zarzecze 6.12.2022  
badminton - druż. chł.             Nowa Dęba 24.11.2022 Straszęcin 30.11.2022 Sanok 21.11.2022 Zarzecze 18.11.2022 Zarzecze 6.12.2022  
szachy - drużynowe Rudnik n/S. 23.11.2022 Mielec 16.11.2022 Krosno 10.11.2022 Brzozów 18.11.2022 Leżajsk 24.11.2022 Lubaczów 28.11.2022         Leżajsk 1.12.2022