Szkolny Związek Sportowy

Wyszukaj
17 856 44 82

SP z Niedźwiady Dolnej zdobyła ostatni w tym roku tytuł Mistrzów Województwa

Na boisku "ORLIK" w Głogowie Małopolskim w gorące wtorkowe przedpołudnie przeprowadzono Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w konkursie "Baw się z nami". Po eliminacjach powiatowych i rejonowych w zawodach wystartowało 5 najlepszych zespołów Podkarpacia.

• strzały na bramkę.

Ambicji i waleczności mogliby pozazdrościć zawodnicy z niejednego ligowego klubu. Wszyscy byli znakomicie przygotowani do swoich konkurencji. Jednak, to jest sport i ktoś musi wygrać. Od samego początku 3 drużyny wywalczyły przewagę nad pozostałymi ale o kolejności na podium decydowała dopiero ostatnia konkurencja. Ostatecznie wieloletnia hegemonia gospodarzy została przełamana (na 15 edycji 14 razy wygrywali, a 1 raz byli wicemistrzami). Po raz pierwszy bardzo dobrze przygotowany zespół z Niedźwiady Dolnej stanął na najwyższym stopniu podium. 2 pkt mniej uzyskali zawodnicy z SMS Ustrzyki Dolne, co wystarczyło do II miejsca, a gospodarze tym razem musieli się zadowolić brązowymi medalami.