SZS - logoPodkarpacki Wojewódzki
Szkolny Związek Sportowy

Wyszukaj
17 856 44 82

Rusza program MultiSport

Z przyjemnością informujemy, że Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Rzeszowie wygrał konkurs ogłoszony przez Ministerstwo Sportu i Turystyki na prowadzenie projektu „MultiSport” w województwie podkarpackim w 2015 roku. Warunkiem uruchomienia programu jest jeszcze przyznanie podobnych środków przez Samorząd Województwa Podkarpackiego (konkurs już ogłoszony).

Projekt „MultiSport” jest propozycją rozwiązania systemowego, skierowaną do dzieci i młodzieży – uczniów klas IV – VI szkół podstawowych, która ma na celu stworzenie możliwości uczestnictwa w zorganizowanej aktywności fizycznej realizowanej w wielu różnych sportach. Zajęcia będą prowadzone 3 razy w tygodniu po 90 – minut w III blokach tematycznych w okresie: od 2 marca do 20 czerwca 2015r. oraz od 1 września do 18 grudnia 2015r.

Liczba miejsc jest ograniczona i w edycji wiosennej w pierwszej kolejności przyjmować będziemy osoby, które prowadziły zajęcia w ramach tego programu w I półroczu roku szkolnego 2014/2015. W miarę wolnych miejsc będziemy tworzyć nowe grupy. Natomiat na edycję jesienną nabór ogłosimy w maju br.

Założenia programu

Karta zgłoszenia do programu

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.

Zamknij