W krytej pływalni FREGATA w Kolbuszowej odbył się Finał Wojewódzki Licealiady w pływaniu. Na początku przeprowadzono wyścigi sztafetowe 6x50m w kategoriach dziewcząt i chłopców. Oba tytuły mistrzowskie przypadły uczniom II LO Mielec.
Po części drużynowej rozegrano zawody indywidualne na dystansie 50m w stylach: motylkowym, klasycznym, grzbietowym i dowolnym.
Zawody stały na wysokim poziomie, a bardzo często o medalach decydowały setne części sekundy.
Szczegółowe wyniki zamieszczono w zakładce: WYNIKI RYWALIZACJI SPORTOWEJ.