II LO Mielec i ZSZ Przeworsk po raz pierwszy mistrzami w piłce ręcznej
Najlepsze szkoły ponadgimnazjalne rywalizowały o mistrzostwo województwa w piłce ręcznej. Chłopcy swoje zawody rozgrywali w Przeworsku. Po bardzo twardej walce zespół gospodarzy (ZSZ Przeworsk) po raz pierwszy w historii wywalczył prymat w województwie podkarpackim. Kolejne miejsca zajęli: ZST Mielec, LO Kolbuszowa i ZS Iwonicz. Dziewczęta swoje mecze rozgrywały w Kolbuszowej. Również po raz pierwszy po tytuł mistrzowski sięgnęły zawodniczki II LO Mielec. Tutaj rywalizacja była bardziej wyrównana i o kolejności drużyn decydowała w zasadzie 1 bramka. I ta 1 bramka zaważyła, że srebrne medale zawisły na szyjach zawodniczek LO Kolbuszowa, brąz - II LO Sanok, a na IV miejscu turniej zakończyły ubiegłoroczne mistrzynie - I LO Jarosław.