SZS - logoPodkarpacki Wojewódzki
Szkolny Związek Sportowy

Wyszukaj
17 856 44 82

Finały IMS w unihokeju już za nami

7 i 12 marca rozegrano Finały Wojewódzkie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju. Dziewczęta rywalizowały w Bukowsku, a chłopcy w Dębicy.  Zdecydowanie najlepiej wypadły zespoły z powiatu sanockiego. Walka o tytuł najlepszej drużyny w kategorii chłopców rozegrała się pomiędzy szkołami sanockimi. Ostatecznie zwyciężyli zawodnicy SP Nr 1 Sanok, przed SP Nr 3 Sanok i SP Nr 1 Stobierna.  Dziewczęta z Bukowska na swoim parkiecie nie miały sobie równych, tym bardziej że przez cały turniej dopingowane były przez "swojego" Dyrektora, Wójta i Przewodniczącego Rady Gminy. Srebrne medale wywalczyły uczennice SP Brzeźnica, a brąz SP Nr 2 Stobierna. Mistrzowie wojewódzkich IMS będą reprezentować Podkarpacie w finale ogólnopolskim w Elblągu w dniach 23-25 maja br.

Szczegółowy komunikat zawodów w zakładce: WYNIKI RYWALIZACJI SPORTOWEJ

Zdjęcia z imprezy - tutaj

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.

Zamknij