Deszczowe Mistrzostwa w lekkiej atletyce
W drugim dniu Indywidualnych Mistrzostw SZS w Lekkiej Atletyce rozgrywanych w Kolbuszowej przeprowadzono zawody w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Niestety pogoda nie była już tak łaskawa jak dzień wcześniej. Przez całą imprezę padał deszcz, który nie odstraszył jednak prawie 500 młodych zawodniczek i zawodników rywalizujących o pierwsze w tym roku szkolnym tytuły mistrzów województwa.
W czasie imprezy można było skorzystać z porad dietetyka oraz sprawdzić swój stan zdrowia poprzez m.in. pomiary tętna, ciśnienia, poziomu cukru, tkanki tłuszczowej i masy kostnej.
Medale, dyplomy i statuetki najlepszym zawodnikom wręczał Sekretarz Generalny Szkolnego Związku Sportowego p. Dariusz Abramuk.
A zdobyli je:
DZIEWCZĘTA:
100m:
1. Milena Basińska - SP Nr 11 Stalowa Wola
2. Natalia Krupa - SP Przyszów
3. Anna Kołodziej - SP Nr 21 Rzeszów
4. Maja Chmura - SP Nr 9 Mielec
5. Kinga Raus - SP Przecław
6. Nikola Traka - SP Krzeszów
300m:
1. Oliwia Bajor - SP Nr 2 Kolbuszowa
2. Weronika Zając - SP Nr 1 Pruchnik
3. Oliwia Cieśla - SP Nr 11 Mielec
4. Zuzanna Pękala - SP Nr 24 Rzeszów
5. Maja Bauer - SP Zaczernie
6. Klaudia Krzysztan - SP Nr 1 Ustrzyki Dolne
600m:
1. Karolina Zięba - SP Nr 3 Nowa Dęba
2. Maja Pastuła - SP Nr 2 Kolbuszowa
3. Amelia Wronowska - SMS Ustrzyki Dolne
4. Zuzanna Wandas - SP Zaczernie
5. Kamila Majcher - SP Nr 1 Frysztak
6. Emilia Piekarz - SP Czarna
skok w dal:
1. Gabriela Mazur - SP Wola Mielecka
2. Łucja Mrugała - SP Nr 4 Sanok
3. Julia Bieniek - SP Zaczernie
4. Tycjana Sikora - SP Nr 1 Ustrzyki Dolne
5. Anna Fiałek - SP Pełkinie
6. Zuzanna Kustrzyk - SP Ruda Różaniecka
skok wzwyż:
1. Julita Zarzycka - SP Wola Mielecka
2. Eliza Zajchowska - SP Zaczernie
2. Vanessa Dygdoń - SP Zaczernie
4. Amelia Siemieniak - SP Jodłówka
5. Kamila Paterek - SP Pilchów
6. KInga Dołęgowska - SP Nr 2 Przeworsk
pchnięcie kulą:
1. Wiktoria Polniewicz - SP Tarnawa Dolna
2. Karolina Kozioł - SP Gawłuszowice
3. Daria Sowa - SP Racławówka
4. Anna Grosiak - SP Majdan Królewski
5. Wiktoria Jarosz - SP Słotowa
6. KInga Pietrasz - SP Domaradz
rzut oszczepem:
1. Julia Krzanowska - SP Nr 1 Sanok
2. Kamila Strzałka - SP Góra Motyczna
3. Milena Kędzior - SP Nagoszyn
4. Wiktoria Bielenda - SP Jasionka
5. Roksana Jachyra - SP Cmolas
6. Milena Kuźniar - SP Albigowa
rzut dyskiem:
1. Maja Wojtanowska - SP Nr 4 Sanok
2. Zuzanna Raś - SP Góra Motyczna
3. Maja Kamińska - SP Nr 1 Pruchnik
4. Anastazja Wojtal - SP Tarnawa Dolna
5. Natalia Wolska - SP Góra Motyczna
6. Karolina Wytrwał - SP Trzebownisko
CHŁOPCY:
100m:
1. Filip Rodzinka - SP Zaczernie
2. Bartłomiej Kulpiński - SP Nr 11 Przemyśl
3. Jakub Kuśmirczak - SP Narol
4. Mikołaj Blok - SP Nr 4 Jarosław
5. Nikodem Mermer - SP Besko
6. Oliwier Gawlak - SP Skołyszyn
300m:
1. Olivier Łętek - SP Słotowa
2. Gabriel Firlit - SP Nr 1 Sanok
3. Olaf Szumełda - SP Nr 3 Stalowa Wola
4. Dawid Lib - SP Nr 28 Rzeszów
5. Oliwier Chrząstek - SP Jasionka
6. Dawid Kibler - SP Nr 6 Przemyśl
1000m:
1. Bartłomiej Bielatowicz - SP Nr 3 Dębica
2. Rafał Kilian - SP Nr 3 Mielec
3. Sebastian Hajduk - SP Nr 6 Mielec
4. Karol Osipa - SP Bieliny
5. Adrian Kogut - SP Nr 2 Jarosław
6. Kacper Salamon - SP Nr 2 Strzyżów
skok w dal:
1. Kacper Koncewicz - SMS Ustrzyki Dolne
2. Michał Szczędor - SP Góra Motyczna
3. Krystian Szostek - SP Zaczernie
4. Oskar Pyznar - SP Nr 1 Osobnica
5. Maksymilian Musz - SP Albigowa
6. Krzysztof Janczura - SP Wielkie Oczy
skok wzwyż:
1. Igor Rakoczy - SP Malinie
2. Kacper Flak - SP Nr 1 Pruchnik
3. Szymon Trybała - SP Rączyna
3. Daniel Prajsner - SP S. Pijarek Rzeszów
5. Maciej Kotwica - SP Przyszów
6. Kacper Piech - SP Nr 4 Sanok
6. Antoni Wójcik - SP Trzebownisko
pchnięcie kulą:
1. Alan Bury - SP Izbiska
2. Marcin Jamrozik - SP Nr 1 Pruchnik
3. Tomasz Nowak - SP Słotowa
4. Bartosz Urban - SP Rozbórz Długi
5. Oskar Sienkiewicz - SP Nr 11 Przemyśl
6. Kacper Bębenek - SP Nr 1 Bojanów
rzut oszczepem:
1. Daniel Jarosz - SP Nr 1 Pruchnik
2. Miłosz Dziuk - SP Albigowa
3. Marcel Kuźniar - SP Albigowa
4. Adrian Wojnar - SP Nr 4 Sanok
5. Sebastian Rębisz - SP Trzebownisko
6. Maksymilian Pleban - SP Żyraków
rzut dyskiem:
1. Franciszek Bieńko - SP Nr 16 Przemyśl
2. Bartosz Pociask - SP Nr 3 Dębica
3. Tomasz Tomoń - SP Nr 1 Golcowa
4. Sebastian Motyka - SP Rozbórz Długi
5. Igor Daniel - SP Malinie
6. Jakub Bańczak - SP Pobiedno
GRATULUJEMY!
Szczegółowy komunikt końcowy będzie zamieszczony za kilka dni w zakładce REZULTATY a zdjęcia z zawodów tutaj .
Kilka zdjęć poniżej: