SZS - logoPodkarpacki Wojewódzki
Szkolny Związek Sportowy

Wyszukaj
17 856 44 82

Dębica \"stolicą\" szkolnego łyżwiarstwa

Tradycyjnie już od wielu lat walka o medale w łyżwiarstwie szybkim toczy się pomiędzy szkołami dębickimi i sanockimi. W tym roku "stolicą" łyżwiarstwa została Dębica. Szkoły z tego miasta wygrały zawody łyżwiarskie we wszystkich kategoriach. Gimnazjaliści rywalizowali na lodowisku sztucznym MOSiR w Dębicy. W kategorii dziewcząt wszystkie medale podzieliły między sobą szkoły powiatu dębickiego:

  1. Gim. Nr 1 Dębica

  2. Gim Nr 3 Dębica

  3. Gim. Brzeźnica

Wśród chłopców pierwsza trójka przedstawiała się następująco:

  1. Gim. Nr 3 Dębica

  2. Gim. Nr 1 Sanok

  3. Gim. Nr 3 Sanok

Indywidualnie najlepsze zawodniczki to:

1

G 3 SANOK

Anna Jasik

2

G 1 DĘBICA

Julia Czerwiec

3

G 4 SANOK

Barbara Mazur

a zawodnicy to:

1

G 3 DĘBICA

Jakub Ferenc

2

G 3 SANOK

Orest Sokalski

3

G 4 SANOK

Jakub Bukowski


Młodsi adpeci tej dyscypliny walczyli o medale IMS na lodowisku ARENA w Sanoku.

Najlepszą szkołą podstawową została SP Nr 9 z Dębicy, wyprzedzając SP Nr 1 Sanok i SP Nr 4 Sanok.

Medale i dyplomy za najlepsze wyniki indywidualne otrzymali:

1 Róża Szpakiewicz SP Nr 1 Sanok
2 Justyna Dolczak SP Nr 9 Dębica
3 Nikola Ciećkiewicz SP Nr 5 Dębica

1 Maciej Witan SP Nr 3 Sanok
2 Szymon Dobosz SP Nr 4 Sanok
3 Tymoteusz Glazer SP Nr 3 Sanok

Szczegółowe wyniki zamieszczono w zakładce: WYNIKI RYWALIZACJI SPORTOWEJ.

Zdjęcia z dekoracji zawodników - tutaj

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.

Zamknij