• Dzisiaj mamy: 11 grudnia 2018r.
  • Imieniny: Damazego, Waldemara, Artura

REGON: 690308723

NIP: 813-17-21-193

Nr konta: 57 1160 2202 0000 0001 9207 1127

35-111 RZESZÓW , ul. ST. WYSPIAŃSKIEGO 22

Tel/fax: 17 856-44-82

E-MAIL: podkarpackiszs@wp.pl

Konkursy
  Wyniki konkursów w 2015 roku

KONKURSY

KONKURS „SPORT W WYOBRAŹNI UCZNIA”

 

M-ce

Szkoły podstawowe

Gimnazja

1.

Zuzanna Skowron

SP Nr 11 Jarosław

Karolina Misiak

Gim. Łętownia

2.

Alicja Wojnarowska

SP Nr 5 Dębica

Erwin Dedo

Gim. Nr 2 Jasło

3.

Emilia Kostka

SP Nr 11 Jarosław

Alina Dziedzic

Gim. Nr 2 Jasło

 

KONKURS „SPORT W OBIEKTYWIE”

 

M-ce

Młodzież szkolna

Dorośli

1.

Martyna Rachalska

SP Nr 11 Jarosław

Jan Jabłoński

Rakszawa

2.

Franciszek Niekowal

Gim. Gogołów

Joanna Pasek

Gogołów

3.

Ilona Godniak

Gim. Nr 2 Jasło

Grzegorz Pietrzyk

Pustków

 

NAJLEPSZE KLUBY SPORTOWE PIONU SZS W WOJEWÓDZTWIE PODKARPACKIM WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM KLUBÓW W 2014 ROKU (za udział w MMP, MPJun., OOM, MMM):

 

1.             Międzyszkolny Klub Sportowy „Halicz” w Ustrzykach Dolnych

2.             Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Syrena” w Gnojnicy Woli

3.             Międzyszkolny Klub Sportowy „V LO” w Rzeszowie

4.             Uczniowski Klub Sportowy „Tempo – 5”  w Przemyślu

5.             Międzyszkolny Klub Lekkoatletyczny „Sparta” w Stalowej Woli

6.             Uczniowski Klub Sportowy w Lubzinie

7.             Uczniowski Klub Judo MILLENNIUM w Rzeszowie

8.             Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Podkarpacie” w Jedliczu

9.             Uczniowski Klub Sportowy „Orbitek” w Straszęcinie

10.         Uczniowski Klub Narciarski „Laworta” w Ustrzykach Dolnych

11.         Uczniowski Klub Sportowy „Sokół” w Ropczycach

12.         Uczniowski Klub Sportowy MOSiR w Sanoku

13.         Uczniowski Klub Sportowy „Galicja” LOK w Rzeszowie

14.         Uczniowski Klub Sportowy „Olszynka” w Dzikowcu

15.         Międzyszkolny Uczniowski Klub Lekkiej Atletyki -Korzeniowski.pl w Dębicy

16.         Uczniowski Klub Sportowy „Diament” w Pstrągowej

17.         Uczniowski Klub Sportowy „Azymut” w Dębowie

18.         Międzyszkolny Ludowy Klub Sportowy w Rzeszowie

19.         Uczniowski Klub Sportowy „Sport-Tramp” w Jarosławiu

20.         Uczniowski Klub Sportowy ASW Judo w Jaśle

21.         Uczniowski Klub Sportowy „Olimpijczyk” w Krośnie

22.         Uczniowski Klub Sportowy „Juwenia” w Rzeszowie

23.         Szkolny Klub Sportowy w Radomyślu Wielkim

24.         Uczniowski Klub Sportowy „Orlik” w Przeworsku

25.         Uczniowski Klub Sportowy „Piętnastka” w Krośnie

26.         Uczniowski Klub Sportowy „Morsy” w Dębicy

27.         Uczniowski Klub Sportowy „Szóstka” w Mielcu

28.         Uczniowski Klub Sportowy „Akrobata” w Łańcucie

29.         Uczniowski Klub Sportowy „Sokół” w Kolbuszowej

30.         Uczniowski Klub Sportowy „Start” w Widełce