• Dzisiaj mamy: 24 czerwca 2018r.
  • Imieniny: Jana, Danuty, Janiny

REGON: 690308723

NIP: 813-17-21-193

Nr konta: 57 1160 2202 0000 0001 9207 1127

35-111 RZESZÓW , ul. ST. WYSPIAŃSKIEGO 22

Tel/fax: 17 856-44-82

E-MAIL: podkarpackiszs@wp.pl

Aktualności
18 Maj Zawodnicy z Mielca i Dębicy zdominowali zawody pływackie

Na basenie MOSiR w Dębicy zorganizowano Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafetowym i indywidualnym. Po eliminacjach półfinałowych rozgrywanych na basenach w Pustkowie Osiedlu, Sokołowie Młp., Krośnie, Leżajsku i Ustrzykach Dolnych do finału zakwalifikowało się po 12 najlepszych sztafet 6 x 25 m i po 12 zawodników w każdym z 4 stylów. Zawody zostały zdominowane przez pływaków z Mielca i Dębicy, którzy wywalczyli większość medali. 

Kolejność sztafet:

dziewczęta:

  1. SP Nr 7 Mielec

  2. SP Nr 5 Dębica

  3. Gim. Nr 3 Krosno

  4. Gim. Nr 4 Stalowa Wola

  5. SP Nr 3 Tarnobrzeg

  6. SP Nr 31 Rzeszów

  7. SP Nr 2 Ustrzyki Dolne

  8. Gim. Nr 1 Przeworsk

  9. Gim. 2-języczne Brzozów

  10. SP Nr 2 Strzyżów

  11. SP Nr 30 Rzeszów

chłopcy:

  1. SP Nr 7 Mielec

  2. SP Nr 5 Dębica

  3. SP Nr 31 Rzeszów

  4. SP Nr 30 Rzeszów

  5. SP Nr 2 Leżajsk

  6. SP Nr 25 Rzeszów

  7. SP Nr 1 Łańcut

  8. IX LO Rzeszów

  9. SP Nr 3 Tarnobrzeg

  10. SP Nr 16 Przemyśl

Indywidualnie:

dziewczęta

50 m stylem dowolnym:

1. Paula Gawron - SP Nr 2 Strzyżów

2. Natalia Szerszeń - SP Nr 5 Dębica

3. Oliwia Cerlich - SP Nr 7 Mielec

50 m stylem grzbietowym:

1. Wiktoria Malec - SP  Nr 7 Mielec

2. Alicja Devile - SP Nr 7 Mielec

3. Patrycja Szaraniec - SP Nr 5 Dębica

50 m stylem klasycznym:

1. Julia O`Hara - SP Nr 7 Mielec

2. Wiktoria Rżany - SP Nr 5 Dębica

3. Barbara Gonet - Gim. Nr 3 Krosno

50 m stylem motylkowym

1. Joanna Świątek - SP Nr 5 Dębica

2. Dorota Piejko - Gim. Nr 3 Krosno

2. Julia Gancarz - SP Nr 7 Mielec

chłopcy:

50 m stylem dowolnym:

1. Antoni Horodyński - SP Nr 5 Dębica

2. Michał Chomiczewski - SP Nr 2 Jarosław

3. Jakub Kałuża - SP Nr 5 Dębica

50 m stylem grzbietowym:

1. Michał Śliwa - Gim. Nr 4 Ropczyce

2. Michał Puzio - SP Nr 2 Nowa Dęba

3. Liberto Marcinek - SP Nr 6 Mielec

50 m stylem klasycznym:

1. Bartosz Krężel - SP Nr 7 Mielec

2. Radosław Wolski - Gim. Nr 3 Krosno

3. Michał Sierżęga - IX LO Rzeszów

50 m stylem motylkowym:

1. Krystian Goździaszek - SP Nr 5 Dębica

2. Nikodem Naróg - Gim. Majdan Królewski

3. Filip Urbanek - SP Nr 2 Sędziszów Młp.

Szczegółowe wyniki finału i półfinałów znajdują się w zakładce WYNIKI RYWALIZACJI SPORTOWEJ (na dole strony).

Zdjęcia z zawodów - tutaj

SZKOLNY KLUB SPORTOWY na Podkarpaciu

zobacz więcej
© Copyright 2018 Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy, odwiedzin: 1288376