• Dzisiaj mamy: 19 lutego 2020r.
  • Imieniny: Arnolda, Konrada, Mansweta

REGON: 690308723

NIP: 813-17-21-193

Nr konta: 57 1160 2202 0000 0001 9207 1127

35-111 RZESZÓW , ul. ST. WYSPIAŃSKIEGO 22

Tel/fax: 17 856-44-82

E-MAIL: podkarpackiszs@wp.pl

Aktualności
12 Lut Szybkie pływanie na basenie w Dębicy

Kryta pływalnia MOSiR w Dębicy gościła najlepszych pływaków, którzy startowali w ramach Finału Wojewódzkiego Licealiady. Po eliminacjach rozgrywanych w Kolbuszowej, Krośnie, Leżajsku i Pustkowie Osiedlu do finału awansowało po 12 najlepszych sztafet i 12 zawodników w każdym z 4 stylów.

W pierwszej części zawodów rywalizowały sztafety 6 x 50m.

Po ciekawych wyścigach na podium stanęły dziewczęta:

1. I LO Mielec

2. II LO Dębica

3. II LO Krosno

Wśród chłopców medale zdobyli:

1. I LO Dębica

2. LO Tarnobrzeg

3. IV LO Rzeszów

W II części zawodów przeprowadzono wyścigi indywidualne na dystansie 50m w stylach: motylkowym, grzbietowym, klasycznym i dowolnym. Padło wiele znakomitych wyników.

Miejsca na podium zajmowali:

dziewczęta:

50m stylem motylkowym:

  1. Joanna Świątek - ZS Nr 4 Dębica

  2. Agata Gładysz - LO Tarnobrzeg

  3. Dorota Piejko - II LO Krosno

50m stylem grzbietowym:

  1. Wiktoria Malec - I LO Mielec

  2. Patrycja Szaraniec - II LO Dębica

  3. Apolonia Węgrzyn - I LO Krosno

50m stylem klasycznym:

  1. Alicja Devile - I LO Mielec

  2. Wiktoria Rżany - II LO Dębica

  3. Paulina Sidor - ZSLic. Ustrzyki Dolne

50m stylem dowolnym:

  1. Liwia Florkiewicz - IX LO Rzeszów

  2. Patrycja Kokoszka - II LO Mielec

  3. Oliwia Cerlich - I LO Mielec

chłopcy:

50m stylem motylkowym:

  1. Nikodem Naróg - ZST Kolbuszowa

  2. Wojciech Majewski - IV LO Rzeszów

  3. Patryk Magda - NLMS Mielec

50m stylem grzbietowym:

  1. Michał Śliwa - LO Ropczyce

  2. Dawid Maguder - LO Tarnobrzeg

  3. Liberto Marcinek - V LO Mielec

50m stylem klasycznym:

  1. Dawid Książnicki - NLMS Mielec

  2. Krzysztof Zieba - ZSTiO Jarosław

  3. Szymon Szczepanik - IV LO Rzeszów

50m stylem dowolnym:

  1. Łukasz Kutz - II LO Mielec

  2. Antoni Horodyński - II LO Dębica

  3. Jakub Kałuża - I LO Dębica

Szczegółowe wyniki w zakładce WYNIKI RYWALIZACJI SPORTOWEJ

Zdjęcia z zawodów - tutaj

SZKOLNY KLUB SPORTOWY na Podkarpaciu

zobacz więcej
© Copyright 2020 Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy, odwiedzin: 2130833