• Dzisiaj mamy: 20 lipca 2019r.
  • Imieniny: Czesława, Hieronima, Eliasza

REGON: 690308723

NIP: 813-17-21-193

Nr konta: 57 1160 2202 0000 0001 9207 1127

35-111 RZESZÓW , ul. ST. WYSPIAŃSKIEGO 22

Tel/fax: 17 856-44-82

E-MAIL: podkarpackiszs@wp.pl

Aktualności
08 Maj Szybkie pływanie na basenie w Dębicy

Na basenie MOSiR w Dębicy zorganizowano Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafetowym i indywidualnym.

Po eliminacjach półfinałowych rozgrywanych na basenach w Pustkowie Osiedlu, Cmolasie, Krośnie, Leżajsku, Łańcucie i Sanoku do finału zakwalifikowało się po 12 najlepszych sztafet 6 x 50 m i po 12 zawodników w każdym z 4 stylów. Zawody zostały zdominowane przez pływaków z Dębicy, Mielca, Rzeszowa i Tarnobrzega, którzy wywalczyli większość medali.

Kolejność sztafet:

dziewczęta:

  1. SP Nr 7 Mielec

  2. SP Nr 5 Dębica

  3. SP Nr 3 Tarnobrzeg

  4. SP Nr 14 Krosno

  5. SP Nr 6 Mielec

  6. SP Nr 1 Sanok

  7. SP Nr 30 Rzeszów

  8. SP Nr 2 NSS Ustrzyki Dolne

  9. SP Nr 31 Rzeszów

  10. SP Sokołów Młp.

chłopcy:

  1. SP Nr 5 Dębica

  2. SP Nr 3 Tarnobrzeg

  3. SP Nr 25 Rzeszów

  4. SP Nr 7 Mielec

  5. SP Nr 6 Mielec

  6. SP Nr 8 Rzeszów

  7. SP Nr 31 Rzeszów

  8. Gim. Nowa Sarzyna

  9. SP Nr 2 Leżajsk

  10. SP Nr 1 Sanok

  11. SP Nr 1 Brzozów

  12. SP Głogów Młp.

Indywidualnie - medaliści:

dziewczęta:

50 m stylem dowolnym:

1. Gabriela Szczudło SP Nr 5 Dębica

2. Liwia Florkiewicz - IX LO Rzeszów

3. Wiktoria Bigus - SP Nr 5 Dębica

50 m stylem grzbietowym:

1. Wiktoria Malec - SP Nr 7 Mielec

2. Patrycja Szaraniec - SP Nr 5 Dębica

3. Ilona Stachowicz - SP Nr 14 Krosno

50 m stylem klasycznym:

1. Julia O`Hara - SP Nr 7 Mielec

2. Alicja Divile - SP Nr 7 Mielec

3. Weronika Szponar - Kat.SP Stalowa Wola

50 m stylem motylkowym

1. Oliwia Fiejdasz - SP Nr 1 Brzozów

2. Julia Gancarz - SP Nr 7 Mielec

3. Dorota Piejko - SP Nr 14 Krosno

chłopcy:

50 m stylem dowolnym:

1. Antoni Horodyński - SP Nr 5 Dębica

2. Krzysztof Baran - Kat.SP Stalowa Wola

3. Mikołaj Strojek - SP Głogów Młp.

50 m stylem grzbietowym:

1. Maciej Guścior - SP Nr 3 Tarnobrzeg

2. Michał Śliwa - SP Nr 3 Ropczyce

3. Jakub Szymański - Kat. SP Stalowa Wola

50 m stylem klasycznym:

1. Szymon Szczepanik - SP Nr 25 Rzeszów

2.Michał Ginalski - SP Nr 6 Krosno

3. Piotr Rojek - SP Nr 3 Ropczyce

50 m stylem motylkowym:

1. Filip Urbanek - SP Nr 2 Sędziszów Młp.

2. Adam Procnal - SP Nr 4 Stalowa Wola

3. Szymon Skulski - SP Nr 3 Tarnobrzeg

Szczegółowe wyniki finału i półfinałów znajdują się w zakładce WYNIKI RYWALIZACJI SPORTOWEJ (na dole strony).

Zdjęcia z zawodów - tutaj

SZKOLNY KLUB SPORTOWY na Podkarpaciu

zobacz więcej
© Copyright 2019 Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy, odwiedzin: 1764954