SP Nr 6 Mielec i SP Nr 5 Dębica mistrzami województwa w pływaniu
Na basenie MZSzOI w Krośnie przeprowadzono Finał Wojewódzki IMS w pływaniu sztafetowym i indywidualnym. Po eliminacjach rozegranych w Pustkowie Osiedlu, Krośnie, Rzeszowie, Nowej Sarzynie i Sanoku do finału awansowało po 12 najlepszych sztafet oraz po 12 zawodników w każdym z 4 stylów indywidualnie.
W najważniejszej części zawodów - sztafetach 8x25m kolejność była następująca:
Dziewczęta:
-
SP Nr 6 Mielec
-
SP Nr 3 Tarnobrzeg
-
SP Nr 1 Sanok
-
SP Nr 14 Krosno
-
SP Nr 5 Dębica
-
SP Nr 25 Rzeszów
-
NSS Ustrzyki Dolne
-
SP Nr 1 Przeworsk
-
SP Lesko
-
SP Nr 3 Stalowa Wola
-
SP Nowa Sarzyna
-
SP Nr 1 Ustrzyki Dolne
Chłopcy:
-
SP Nr 5 Dębica
-
SP Nr 3 Tarnobrzeg
-
SP Nr 25 Rzeszów
-
SP Nr 6 Mielec
-
SP Nr 1 Sanok
-
SP Nr 2 Łańcut
-
SP Nr 14 Krosno
-
SP Nr 2 Strzyżów
-
SP Nr 2 Leżajsk
-
SP Nr 1 Brzozów
-
SP Cmolas
Indywidualnie na podium stawali:
Dziewczęta:
50m stylem dowolnym:
-
Kamil Skwara - SP Nr 3 Tarnobrzeg
-
Gabriela Szczudło - SP Głogów Młp.
-
Patrycja Szaraniec - SP Nr 5 Dębica
50 m stylem grzbietowym:
-
Samanta Kacwin - SP Nr 6 Mielec
-
Martyna Rokita - SP Nr 11 Rzeszów
-
Ilona Stachowicz - SP Nr 14 Krosno
50 m stylem klasycznym:
-
Gabriela Barnaś - SP Nr 6 Mielec
-
Agata Tabor - SP Nr 3 Stalowa Wola
-
Julia Baran - SP Nr 9 Dębica
50 m stylem motylkowym:
-
Patrycja Kokoszka - SP Nr 6 Mielec
-
Oliwia Fejdasz - SP Nr 1 Brzozów
-
Agata Gładysz - SP Nr 3 Tarnobrzeg
Chłopcy:
50 m stylem dowolnym:
-
Antoni Horodyński - SP Nr 5 Dębica
-
Mikołaj Bieniek - SP Nr 2 Nowa Dęba
-
Wojciech Bieniasz - SP Nr 3 Tarnobrzeg
50 m stylem grzbietowym:
-
Mikołaj Zych - SP Nr 3 Tarnobrzeg
-
Igor Zima - SP Nr 5 Dębica
-
Liberto Marcinek - SP Nr 6 Mielec
50 m stylem klasycznym:
-
Oliwier Kokoszka - SP Nr 22 Rzeszów
-
Mikołaj Wilczek - SP Nr 25 Rzeszów
-
Adam Siembida - SP Nr 12 Stalowa Wola
50 m stylem motylkowym:
-
Szymon Skulski - SP Nr 3 Tarnobrzeg
-
Adam Proucnal - SP Nr 4 Stalowa Wola
-
Jakub Rynkiewicz - SP Nr 3 Leżajsk