Szkolny Związek Sportowy

Wyszukaj
17 856 44 82

Prawie 100 drużyn unihokejowych w Licealiadzie

Prawie 100 drużyn wystartowało w tegorocznej edycji Licealiady w unihokeju. Po eliminacjach rejonowych i półfinałach do Finału Wojewódzkiego awansowało po 6 najlepszych zespołów.

Dziewczęta rywalizowały w hali ZS w Kamieniu. Jak zwykle imprezie towarzyszył ceremoniał olimpijski, a i dziewczęta dostosowały się do tej rangi zawodów pokazując swoje duże umiejętności w tej dyscyplinie. Ostatecznie zwyciężyły we wszystkich meczach i w całym turnieju zawodniczki ZS Nr 2 Sanok. Na II miejscu uplasowały się gospodynie zawodów. Brąz przypadł zespołowi II LO Sanok. Kolejne miejsca zajęły: IVm. - ZS Nr 2 Dębica, Vm. - II LO Dębica i VIm. - ZS Sokołów Młp.

Turniej chłopców odbywał się w hali ZS Nr 3 w Sanoku. Mieliśmy okazję oglądać 12 szybkich, ciekawych, stojących na wysokim poziomie spotkań i aż 67 bramek. Należy też podkreślić wyjątkowo zaciętą, a zarazem czystą grę wszystkich drużyn.

W najciekawszym meczu gospodarze zremisowali z ZS Nr 2 Dębica, ale dzięki lepszej różnicy bramek w całym turnieju to Oni zdobyli tytuł Mistrzów Województwa. IIm. - ZS Nr 2 Dębica, IIIm. - ZSZ Nr 1 Dębica, IVm. - I LO Sanok, Vm. - III LO Rzeszów, VIm. - ZS Sokołów Młp.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy sukcesów podczas Finałów Ogólnopolskich w Elblągu.

Wyniki finałów i eliminacji w zakładce WYNIKI RYWALIZACJI SPORTOWEJ.