• Dzisiaj mamy: 20 lipca 2019r.
  • Imieniny: Czesława, Hieronima, Eliasza

REGON: 690308723

NIP: 813-17-21-193

Nr konta: 57 1160 2202 0000 0001 9207 1127

35-111 RZESZÓW , ul. ST. WYSPIAŃSKIEGO 22

Tel/fax: 17 856-44-82

E-MAIL: podkarpackiszs@wp.pl

Aktualności
14 Maj Najmłodsi pływali w Krośnie

Basen kryty SP Nr 14 w Krośnie gościł najlepszych w województwie młodych pływaków. Po półfinałach wojewódzkich przeprowadzonych w Pustkowie Osiedlu, Krośnie, Sanoku, Łańcucie, Nowej Sarzynie i Przemyślu do finału zakwalifikowało się po 12 najlepszych sztafet 6 x 25m w kategoriach dziewcząt i chłopców oraz po 12 najlepszych zawodniczek i zawodników w każdym z 4 stylów indywidualnie. Prawie wszyscy stawili się na krośnieńskiej pływalni.

Wyścigi sztafet były bardzo zacięte.

Kolejność szkół była następująca:

Dziewczęta 6 x 25 m:

  1. SP Nr 3 Tarnobrzeg

  2. SP Nr 5 Dębica

  3. SP Nr 6 Mielec

  4. SP MS Jarosław

  5. SP Nr 10 Jarosław

  6. SP Nr 14 Krosno

  7. SP Nr 2 NSS Ustrzyki Dolne

  8. SP Lesko

  9. SP Nr 1 Sanok

  10. SP Humniska

  11. SP Nr 3 Stalowa Wola

Chłopcy 6 x 25 m:

  1. SP Nr 6 Mielec

  2. SP Nr 5 Dębica

  3. SP Nr 11 Stalowa Wola

  4. SP Nr 3 Tarnobrzeg

  5. SP Nr 14 Krosno

  6. SP Nr 1 Sanok

  7. SP Nr 2 NSS Ustrzyki Dolne

  8. SP Lesko

  9. SP Nr 1 Brzozów

  10. SP Nr 2 Łańcut

  11. SP Nr 2  Nowa Dęba

  12. SP MS Jarosław

Po części drużynowej przeprowadzono wyścigi indywidualne w 4 stylach.

Tutaj również wiele serii było bardzo wyrównanych.

Na podium stawali:

Dziewczęta:

50 m stylem dowolnym:

  1. Natalia Szopa - SP Nr 2 Strzyżów

  2. Emilia Olko - Kat.SP Stalowa Wola

  3. Aleksandra Szelc - SP Nr 14 Krosno

50 m stylem grzbietowym:

  1. Julia Cyran - SP Albigowa

  2. Łucja Zych - SP Nr 3 Tarnobrzeg

  3. Gabriela Kozioł - SP Pilzno

50 m stylem klasycznym:

  1. Zuzanna Stańczyk - Kat.SP Stalowa Wola

  2. Wiktoria Kalamarz - SP Nr 11 Stalowa Wola

  3. Patrycja Rowińska - SP Nr 11 Dębica

50 m stylem motylkowym:

  1. Weronika Dubiel - SP Nr 6 Mielec

  2. Julia Janaszek - SP Nr 12 Stalowa Wola

  3. Antonina Bator - SP Nr 6 Mielec

Chłopcy:

50 m stylem dowolnym:

  1. Oskar Jaszczor - SP Nr 6 Krosno

  2. Szczepan Wójcik - SP Cmolas

  3. Przemysław Jach - SP Nr 6 Mielec

50 m stylem grzbietowym:

  1. Maksym Nowak - SP Nr 11 Stalowa Wola

  2. Michał Dyńka - SP Jastkowice

  3. Michał Szostak - SP Cmolas

50 m stylem klasycznym:

  1. Igor Cudecki - SP Nr 3 Dębica

  2. Mikołaj Wilk - SP Nr 6 Mielec

  3. Igor Hryniszyn - SP Nr 11 Stalowa Wola

50 m stylem motylkowym:

  1. Michał Nieznański - SP Lesko

  2. Radosław Daczkowski - SP Nr 5 Dębica

  3. Jakub Kalita - SP Nr 3 Tarnobrzeg

Szczegółowe wyniki finału i półfinałów znajdują się w zakładce WYNIKI RYWALIZACJI SPORTOWEJ (na dole strony).

Zdjęcia z zawodów - tutaj

SZKOLNY KLUB SPORTOWY na Podkarpaciu

zobacz więcej
© Copyright 2019 Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy, odwiedzin: 1764968