• Dzisiaj mamy: 22 stycznia 2020r.
  • Imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego

REGON: 690308723

NIP: 813-17-21-193

Nr konta: 57 1160 2202 0000 0001 9207 1127

35-111 RZESZÓW , ul. ST. WYSPIAŃSKIEGO 22

Tel/fax: 17 856-44-82

E-MAIL: podkarpackiszs@wp.pl

Aktualności
10 Cze Kończy się I etap tegorocznej edycji programu SKS

Pierwsza połowa III edycji #ProgramSKS powoli dobiega końca i już niebawem wakacyjna przerwa.

Zanim jednak to nastąpi, pragniemy bardzo serdecznie podziękować za współpracę i zaangażowanie w realizację programu. Życzymy wspaniałych wakacji, wytchnienia i oczywiście wielu sportowych przygód.

Pragniemy również docenić uczestników zajęć SKS i w pewien sposób ich wyróżnić! W związku z tym zachęcamy do skorzystania z DYPLOMÓW.

Zdjęcia z wręczenia dyplomów można publikować na FB SKS.

Do aktywności na Facebook’u serdecznie zachęcamy, ponieważ jeszcze w tym roku szkolnym przewidujemy konkursy i inne atrakcje, w których do zdobycia będą m.in. SKS-owe koszulki i piłka z autografami reprezentacji siatkarzy. Obserwujcie profil Szkolny Klub Sportowy (kliknijcie - lubię to) i zaproście do polubienia swoich podopiecznych i/lub ich rodziców żebyśmy razem mogli rozwijać #społecznośćSKS.

Nauczycielom prowadzącym zajęcia przypominamy, że warunkiem wypłaty za maj jest wgranie nowych zgód na udział w zajęciach (niestety, ale jeszcze kilkadziesiąt osób ma małe zaległości z tym związane).

Przypominamy również, że obecna edycja testów sprawnościowych rozpoczęła się 9 kwietnia, a jej zakończenie ze względu na strajk zostaje przesunięte na 16 czerwca. Oznacza to, że do 16 czerwca należy rozpocząć test w dzienniku elektronicznym, przeprowadzić go w swojej grupie w ciągu 21 dni od dnia rozpoczęcia, a następnie wprowadzić wyniki do systemu. W przypadku testów przeterminowanych - należy wprowadzenie testu rozpocząć od początku. Realizacja testów i wprowadzenie ich wyników jest warunkiem wypłaty za czerwiec. Rozliczenia za czerwiec należy nadsyłać zaraz po zakończeniu roku szkolnego, a wypłata zostanie zrealizowana na początku lipca.

Zgodnie z założeniami programu w okresie 21 stycznia - 30 listopada należy przeprowadzić 70 godzin zajęć, z tego do końca roku szkolnego (19 czerwca) - 42 godziny. W przypadku zrealizowania mniejszej liczby godzin przechodzą one na okres jesienny.

SZKOLNY KLUB SPORTOWY na Podkarpaciu

zobacz więcej
© Copyright 2020 Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy, odwiedzin: 2075463