Szkolny Związek Sportowy

Wyszukaj
17 856 44 82

Kolejne złoto dla ZSSportowych z Rzeszowa

O kolejny tytuł mistrzowski wzbogaciła się pokaźna już kolekcja trofeów Zespołu Szkół Sportowych w Rzeszowie. Tym razem przyczyniły się do tego rzeszowskie siatkarki. Ale sukces nie przyszedł tak łatwo. W pierwszym meczu półfinałowym w trzech setach drużyna NGMS z Mielca pokonała zawodniczki z SP Czudec. W kolejnym - rzeszowianki wygrały z Gim. Nr 4 Stalowa Wola. Jak zwykle najciekawszy był mecz finałowy. Dziewczęta zdobywały punkty seriami - raz jeden zespół raz drugi. Kiedy po wygraniu I seta i prowadzeniu 15:5 w drugim wydawało się, że drużyna gospodarzy szybko zakończy ten pojedynek do głosu doszły mielczanki i wyciągnęły tego seta na swoją korzyść, doprowadzając do tie breaka. Trzeci set minimalnie, ale jedak wygrały zawodniczki z Rzeszowa. I to One będą reprezentowały Podkarpacie podczas Finału Ogólnopolskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim już za 2 tygodnia.

Życzymy powodzenia!

Kolejność drużyn:

1. SP Nr 33 Rzeszów (Gim. Sport.)

2. NGMS Mielec

3. Gim. Nr 4 Stalowa Wola

4. SP Czudec

Szczegółowe wyniki całego cyklu rozgrywek w zakładce WYNIKI RYWALIZACJI SPORTOWEJ.