• Dzisiaj mamy: 23 czerwca 2018r.
  • Imieniny: Wandy, Zenona, Prospera

REGON: 690308723

NIP: 813-17-21-193

Nr konta: 57 1160 2202 0000 0001 9207 1127

35-111 RZESZÓW , ul. ST. WYSPIAŃSKIEGO 22

Tel/fax: 17 856-44-82

E-MAIL: podkarpackiszs@wp.pl

Aktualności
14 Cze Finału w 3-boju lekkoatletycznym zakończyły tegoroczną edycję Igrzysk Dzieci

Na stadionie CWKS "Resovia" w Rzeszowie 49 drużyn rywalizowało o ostatnie w tym roku szkolnym dyplomy, puchary i medale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci.

Walka toczyła się także o punkty do współzawodnictwa szkół, które w tym roku przebiega wyjątkowo ciekawie (wyniki końcowe już za tydzień).

Wszyscy zawodnicy musieli przebiec 60m, skoczyć w dal i rzucić piłeczką palantową. Na wynik szkoły składały się wyniki 4 najlepszych zawodniczek / zawodników.

Niestety, pogoda nie rozpieszczała, a ciągle padający deszcz i wiejący wiatr nie ułatwiały zadania młodym lekkoatletom. Niemniej jednak padło wiele ciekawych wyników.

WYNIKI DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT:

  1. SP Nr 11 Dębica - 577 pkt

  2. SP Nr 4 Sanok - 547 pkt

  3. SP Nr 1 Sanok - 527 pkt

  4. SP Wola Mielecka - 517 pkt

  5. SP Nr 15 Przemyśl - 505 pkt

  6. SP Nr 1 Frysztak - 489 pkt

  7. SP Nr 1 Dynów - 480 pkt

  8. SP Nr 7 Stalowa Wola - 464 pkt

  9. SP Nr 1 Przeworsk - 455 pkt

  10. SP Nr 3 Tarnobrzeg - 454 pkt

  11. SP Młodów - 454 pkt

  12. SP Nr 1 Brzozów - 442 pkt

  13. SP Nr 3 Krosno - 437 pkt

  14. SP Nr 3 Rzeszów - 433 pkt

  15. SP Ulanów - 427 pkt

  16. SP Harklowa - 427 pkt

  17. SP Nr 2 NSS Ustrzyki Dolne - 416 pkt

  18. SP Nr 6 Przemyśl - 413 pkt

  19. SP Nr 2 Nowa Dęba - 410 pkt

  20. SP Nr 2 Łańcut - 410 pkt

  21. SP Rogi - 408 pkt

  22. SP Zapałów - 403 pkt

  23. SP Nr 5 Ropczyce - 372 pkt

  24. SP Komorów - 365 pkt

  25. SP Jelna - 358 pkt

NAJLEPSZE ZAWODNICZKI INDYWIDUALNIE:

  1. Emilia Tyńska - SP Nr 11 Dębica - 166 pkt

  2. Izabela Sawicka - SP Nr 1 Brzozów - 156 pkt

  3. Oliwia Tomkowicz - SP Nr 4 Sanok - 155 pkt

WYNIKI DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW:

  1. SP Nr 1 Pruchnik - 492 pkt

  2. SP Nr 1 Sanok - 469 pkt

  3. SP Nr 16 Przemyśl - 432 pkt

  4. SP Nr 1 Domaradz - 415 pkt

  5. SP Nr 3 Rzeszów - 410 pkt

  6. SP Nr 12 Stalowa Wola - 386 pkt

  7. SP Nr 9 Dębica - 385 pkt

  8. SP Zaczernie - 382 pkt

  9. SP Krościenko Wyżne - 382 pkt

  10. SP Nr 27 Rzeszów - 377 pkt

  11. SP Albigowa - 372 pkt

  12. SP Ruda Różaniecka - 364 pkt

  13. SP Nr 2 Kolbuszowa - 345 pkt

  14. SP Nr 1 Frysztak - 340 pkt

  15. SP Nr 2 Mielec - 335 pkt

  16. SP Nr 6 Przemyśl - 332 pkt

  17. SP Nr 2 Nowa Dęba - 331 pkt

  18. SP Czarna Sędziszowska - 318 pkt

  19. SP Nr 8 Krosno - 315 pkt

  20. SP Nr 1 Rudnik n/Sanem - 296 pkt

  21. SP Zarzecze - 290 pkt

  22. SP Nr 3 Tarnobrzeg - 284 pkt

  23. SP Nr 2 NSS Ustrzyki Dolne - 280 pkt

  24. SP Nr 6 Jasło - 257 pkt

NAJLEPSI ZAWODNICY INDYWIDUALNIE:

  1. Oliwier Baniak - SP Nr 9 Dębica - 188 pkt

  2. Adrian Przetacznik - SP Nr 16 Przemyśl - 151 pkt

  3. Albert Drapała - SP Nr 1 Pruchnik - 149 pkt

Zdjęcia z zawodów (p. Waldemara Wańkowicza i p. Roberta Gierlacha) - tutaj

SZKOLNY KLUB SPORTOWY na Podkarpaciu

zobacz więcej
© Copyright 2018 Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy, odwiedzin: 1287717