Szkolny Związek Sportowy

Wyszukaj
17 856 44 82

Dwunasty tytuł mistrzowski w unihokeju sanockiej Jedynki

W pięknej hali sportowej Uczelni Państwowej (dawna PWSZ) w Sanoku rozgrywany był Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców. W przeciwieństwie do ostatnich dwóch finałów tutaj już niespodzianki nie było. Szkoły sanockie były faworytami i nie zawiodły. Tym razem były poza zasięgiem pozostałych drużyn. Do ostatnich sekund turnieju ważyły się losy tytułu mistrzowskiego i o ostatecznej kolejności, przy takiej samej liczbie punktów decydowała różnica bramek. O 2 bramki więcej strzeli zawodnicy SP Nr 1 Sanok i to Oni wygrali turniej zdobywając po raz dwunasty miano najlepszej szkoły w województwie w tej dyscyplinie sportu (wszyscy zawodnicy z rocznika młodszego!). Na miejscu drugim uplasowała się sanocka "Czwórka" a brąz wywalczyli zawodnicy z Nowej Wsi.