SZS - logoPodkarpacki Wojewódzki
Szkolny Związek Sportowy

Wyszukaj
17 856 44 82

Dobre wyniki drużyn z \"Podkarpacia\" w finale krajowym ligi lekkoatletycznej dla szkół ponadgimnazjalnych

Trzecie miejsce zajęła drużyna V Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie podczas rozegranego w Zielonej Górze Finału Mistrzostw Polski Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej. Na najniższym stopniu podium stanęła drużyna chłopców, zdobywając 1443 punktów. Drugie miejsce przegrali tylko jednym punktem (wygrała ekipa z Bydgoszczy).

Tuż za nimi uplasowali się zawodnicy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 ze Stalowej Woli (1348 pkt).

W kategorii chłopców mieliśmy jeszcze jednego przedstawiciela - 9 miejsce zajął Zespół Szkół w Trzcinicy (1312 pkt).

Na 5 pozycji uplasowały się dziewczęta V LO z Rzeszowa (1207 pkt).

I znowu "oczko" niżej znalazł się ZSP Nr 2 Stalowa Wola (1204 pkt), a 8 miejsce zająły uczennice Zespołu Szkół Licealnych z Ustrzyk Dolnych (1138 pkt).

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.