• Dzisiaj mamy: 27 lipca 2017r.
  • Imieniny: Natalii, Aureliusza, Jerzego

REGON: 690308723

NIP: 813-17-21-193

Nr konta: 57 1160 2202 0000 0001 9207 1127

35-111 RZESZÓW , ul. ST. WYSPIAŃSKIEGO 22

Tel/fax: 17 856-44-82

E-MAIL: podkarpackiszs@wp.pl

Aktualności
22 Cze 9 medali naszych drużyn w finałach ogólnopolskich

9 medali zdobyły zespoły z Podkarpacia podczas finałów ogólnopolskich rozgrywanych w bieżącym roku szkolnym.

OGÓLNOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

  • SP Dukla - tenis stołowy chłopców - I miejsce

  • SP Nr 4 Sanok - unihokej chłopców - I miejsce

  • SP Albigowa - 4-bój la chłopców - III miejsce

  • NSS Ustrzyki Dolne - narciarstwo biegowe - IV miejsce

  • SP Bukowsko - unihokej dziewcząt - IV miejsce

  • SP Nr 12 Stalowa Wola - tenis stołowy dziewcząt - IX miejsce

  • SP Nr 14 Przemyśl - koszykówka chłopców - IX miejsce

  • SP Nr 6 Mielec - piłka siatkowa dziewcząt - IX miejsce

  • SP Pilzno szachy - gry drużynowe - IX miejsce

  • SP Straszęcin - badminton dziewcząt - V miejsce

  • SP Niebieszczany - unihokej dziewcząt - VI miejsce

  • SP Nr 2 Jasło - narciarstwo biegowe - VII miejsce

  • SP Zaczernie - 4-bój la dziewcząt - VII miejsce

  • SP Straszęcin - badminton chłopców - X miejsce

  • SP Wierzawice - koszykówka dziewcząt - XI miejsce

  • SP Posada Górna - piłka ręczna dziewcząt - XII miejsce

  • SP Nr 4 Sanok - piłka ręczna chłopców - XII miejsce

  • SP Korzeniów - tenis stołowy dziewcząt - XVI miejsce

  • SP Nr 3 Leżajsk - piłka siatkowa chłopców - XVI miejsce

  • SP Klimkówka - narciarstwo biegowe - XX miejsce

  • SP Stara Wieś - szachy - gry drużynowe - XXII miejsce

OGÓLNOPOLSKA GIMNAZJADA

  • Gim. Nr 1 Nowa Dęba - badminton dziewcząt - II miejsce

  • Gim. Nr 3 Sanok - unihokej chopców - II miejsce

  • Gim. Sport. Rzeszów - piłka siatkowa chłopców - II miejsce

  • NGMS Mielec - piłka siatkowa dziewcząt - IV miejsce

  • Gim. Nr 4 Stalowa Wola - koszykówka chłopców - IV miejsce

  • NSS Ustrzyki Dolne - narciarstwo biegowe - V miejsce

  • Gim. Straszęcin - badminton chłopców - V miejsce

  • Gim. Nr 1 Jarosław - tenis stołowy chłopców - VI miejsce

  • Gim. Nr 5 Przemyśl - liga la dziewcząt - VI miejsce

  • Gim. Pruchnik - liga la chłopców - VI miejsce

  • Gim. Nr 5 Stalowa Wola - tenis stołowy dziewcząt - VIII miejsce

  • Gim. Nr 1 Sanok - unihokej chłopców -  XI miejsce

  • Gim. Rudnik n/Sanem - szachy - gry drużynowe - XI miejsce

  • G. Jedlicze - narciarstwo biegowe - XII miejsce

  • Gim. Nr 4 Krosno - szachy - gry drużynowe - XII miejsce

  • G. Nr 2 Jasło - narciarstwo biegowe - XIII miejsce

  • Gim. Nr 1 Sanok - unihokej dziewcząt - XIV miejsce

  • Gim. Posada Górna - piłka ręczna dziewcząt - XIV miejsce

  • G. Nr 1 Jasło - narciarstwo biegowe - XV miejsce

  • Gim. Nr 1 Przeworsk - piłka ręczna chłopców - XV miejsce

  • G. Nr 3 Krosno - narciarstwo biegowe - XXI miejsce

  • G. Nr 1 Ustrzyki Dln. - narciarstwo biegowe - XXVI miejsce

OGÓLNOPOLSKA LICEALIADA

  • ZS Nr 3 Sanok - unihokej chopców - II miejsce

  • ZS Nr 2 Dębica - unihokej dziewcząt - III miejsce

  • V LO Rzeszów - liga lekkoatletyczna chłopców - III miejsce

  • ZSSChiO Jarosław - piłka siatkowa dziewcząt - IV miejsce

  • V LO Rzeszów - piłka ręczna dziewcząt - IV miejsce

  • V LO Rzeszów - liga lekkoatletyczna dziewcząt - IV miejsce

  • ZSP Nr 2 Stalowa Wola - liga lekkoatletyczna chłopców - IV miejsce

  • II LO Dębica - liga lekkoatletyczna dziewcząt - VI miejsce

  • ZSP Nr 1 Krosno - tenis stołowy dziewcząt - VII miejsce

  • LO KEN Stalowa Wola - liga lekkoatletyczna dziewcząt - VII miejsce

  • ZSSChiO Jarosław - tenis stołowy chłopców - VII miejsce

  • ZS Nr 2 Dębica - unihokej chłopców - VII miejsce

  • ZSP Nr 5 Krosno - szachy - gry drużynowe - VIII miejsce

  • I LO Krosno - koszykówka dziewcząt - XVI miejsce

Gratulujemy!

Program "Ok.Ruch!"
na Podkarpaciu

zobacz więcej

SZKOLNY KLUB SPORTOWY
na Podkarpaciu

zobacz więcej

ANIMATOR SPORTU ON
na Podkarpaciu

zobacz więcej
© Copyright 2017 Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy, odwiedzin: 924242