• Dzisiaj mamy: 26 kwietnia 2019r.
  • Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

REGON: 690308723

NIP: 813-17-21-193

Nr konta: 57 1160 2202 0000 0001 9207 1127

35-111 RZESZÓW , ul. ST. WYSPIAŃSKIEGO 22

Tel/fax: 17 856-44-82

E-MAIL: podkarpackiszs@wp.pl

Aktualności
27 Mar 71 zespołów wystartowało w XII Mistrzostwach w gimnastyce

Już po raz dwunasty Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zarzeczu był gospodarzem Finałów Wojewódzkich Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w gimnastyce. W zawodach rozgrywanych przez 3 dni wystartowało 71 zespołów. Szczególnie kategoria najmłodszych dziewcząt cieszyła się dużym zainteresowaniem - brało w niej udział aż 42 drużyny.

Poziom zawodów był wysoki, a gospodarze bardzo gościnnie przyjęli uczestników mistrzostw.

Podziękowania należą sie przede wszystkim doktorowi Krzysztofowi Warchołowi i sędziemu głównemu zawodów doktorowi Grzegorzowi Bielcowi (m.in. wicemistrz świata, mistrz Eurpopy).

Najlepsze szkoły to:

Igrzyska Dzieci - dziewczęta:

  1. SP Nr 1 Sanok

  2. SP Nr 10 Jarosław

  3. SP Nr 5 Ropczyce

Indywidualnie:

ćwiczenia wolne na ścieżce:

  1. Konstancja Iwańczyk - SP Nr 1 Sanok

  2. Izabela Jachymek - SP Boguchwała

  3. Maja Golonkiewicz - SP Nr 17 Rzeszów

ćwiczenia równoważne na ławeczce:

  1. Natalia Fus - SP Nr 25 Rzeszów

  2. Amelia Pałac - SP Nr 25 Rzeszów

  3. Izabela Jachymek - SP Boguchwała

skok przez kozła:

  1. Konstancja Iwańczyk - SP Nr 1 Sanok

  2. Paulina Kubas - SP Nr 10 Jarosław

  3. Zuzanna Grabowska - SP Nr 10 Jarosław

wielobój:

  1. Konstancja Iwańczyk - SP Nr 1 Sanok

  2. Paulina Kubas - SP Nr 10 Jarosław

  3. Izabela Jachymek - SP Boguchwała

Igrzyska Dzieci - chłopcy:

  1. SP Nr 1 Sanok

  2. SP Malawa

  3. SP Nr 5 Dębica

Indywidualnie:

ćwiczenia wolne na ścieżce:

  1. Jakub Jasiewicz- SP Malawa

  2. Gabriel Bartnik - SP Nr 5 Dębica

  3. Karol Tymkiewicz - SP Nr 1 Sanok

wymyk na drążku:

  1. Antoni Strzyżowski - SP Nr 1 Sanok

  2. Franciszek Mikuła - SP Zarzecze

  3. Gabriel Bartnik - SP Nr 5 Dębica

skok przez kozła:

  1. Adrian Przetacznik - SP Nr 16 Przemyśl

  2. Konrad Kowal - SP Nr 16 Przemyśl

  3. Antoni Strzyżowski - SP Nr 1 Sanok

wielobój:

  1. Gabriel Bartnik - SP Nr 5 Dębica

  2. Antoni Strzyżowski - SP Nr 1 Sanok

  3. Jakub Jasiewicz - SP Malawa

Igrzyska Młodzież Szkolnej - dziewczęta

  1. SP Nr 4 Jarosław

  2. SP Nr 33 Rzeszów

  3. IX LO Rzeszów

Indywidualnie

ćwiczenia wolne na ścieżce:

  1. Marita Schontag - SP Nr 33 Rzeszów

  2. Wiktoria Dudek - SP Nr 33 Rzeszów

  3. Kinga Safin - SP Nr 33 Rzeszów

ćwiczenia równoważne na ławeczce:

  1. Daria Serwińska - IX LO Rzeszów

  2. Milena Wajda - SP Nr 4 Jarosław

  3. Agnieszka Grużewska - IX LO Rzeszów

skok przez skrzynię:

  1. Karolina Zięba - SP Nr 4 Jarosław

  2. Weronika Warchoła - SP Nr 4 Jarosław

  3. Milena Wajda - SP Nr 4 Jarosław

wielobój:

  1. Karolina Zięba - SP Nr 4 Jarosław

  2. Marita Schontag - SP Nr 33 Rzeszów

  3. Weronika Warchoła - SP Nr 4 Jarosław

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - chłopcy:

  1. IX LO Rzeszów

  2. SP Nr 2 Jarosław

  3. SP Nr 16 Przemyśl

Indywidualnie

ćwiczenia wolne na ścieżce:

  1. Maciej Biłyk- IX LO Rzeszów

  2. Kamil Sekuła - IX LO Rzeszów

  3. Kacper Szczypta - IX LO Rzeszów

układ na drążku:

  1. Maciej Biłyk - IX LO Rzeszów

  2. Przemysław Sech - SP Nr 1 Sanok

  3. Jakub Kępa - IX LO Rzeszów

skok przez skrzynię:

  1. Maciej Biłyk - IX LO Rzeszów

  2. Kamil Sekuła - IX LO Rzeszów

  3. Maciej Szybiak - SP Nr 16 Przemyśl

wielobój:

  1. Maciej Biłyk - IX LO Rzeszów

  2. Kamil Sekuła - IX LO Rzeszów

  3. Przemysław Sech - SP Nr 1 Sanok

Szczegółowe wyniki zawodów znajdują się w zakłdace WYNIKI RYWALIZACJI SPORTOWEJ (na dole strony).

Zdjęcia z zawodów - tutaj

SZKOLNY KLUB SPORTOWY na Podkarpaciu

zobacz więcej
© Copyright 2019 Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy, odwiedzin: 1629133