71 zespołów wystartowało w XII Mistrzostwach w gimnastyce
Już po raz dwunasty Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zarzeczu był gospodarzem Finałów Wojewódzkich Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w gimnastyce. W zawodach rozgrywanych przez 3 dni wystartowało 71 zespołów. Szczególnie kategoria najmłodszych dziewcząt cieszyła się dużym zainteresowaniem - brało w niej udział aż 42 drużyny.
Poziom zawodów był wysoki, a gospodarze bardzo gościnnie przyjęli uczestników mistrzostw.
Podziękowania należą sie przede wszystkim doktorowi Krzysztofowi Warchołowi i sędziemu głównemu zawodów doktorowi Grzegorzowi Bielcowi (m.in. wicemistrz świata, mistrz Eurpopy).
Najlepsze szkoły to:
Igrzyska Dzieci - dziewczęta:
-
SP Nr 1 Sanok
-
SP Nr 10 Jarosław
-
SP Nr 5 Ropczyce
Indywidualnie:
ćwiczenia wolne na ścieżce:
-
Konstancja Iwańczyk - SP Nr 1 Sanok
-
Izabela Jachymek - SP Boguchwała
-
Maja Golonkiewicz - SP Nr 17 Rzeszów
ćwiczenia równoważne na ławeczce:
-
Natalia Fus - SP Nr 25 Rzeszów
-
Amelia Pałac - SP Nr 25 Rzeszów
-
Izabela Jachymek - SP Boguchwała
skok przez kozła:
-
Konstancja Iwańczyk - SP Nr 1 Sanok
-
Paulina Kubas - SP Nr 10 Jarosław
-
Zuzanna Grabowska - SP Nr 10 Jarosław
wielobój:
-
Konstancja Iwańczyk - SP Nr 1 Sanok
-
Paulina Kubas - SP Nr 10 Jarosław
-
Izabela Jachymek - SP Boguchwała
Igrzyska Dzieci - chłopcy:
-
SP Nr 1 Sanok
-
SP Malawa
-
SP Nr 5 Dębica
Indywidualnie:
ćwiczenia wolne na ścieżce:
-
Jakub Jasiewicz- SP Malawa
-
Gabriel Bartnik - SP Nr 5 Dębica
-
Karol Tymkiewicz - SP Nr 1 Sanok
wymyk na drążku:
-
Antoni Strzyżowski - SP Nr 1 Sanok
-
Franciszek Mikuła - SP Zarzecze
-
Gabriel Bartnik - SP Nr 5 Dębica
skok przez kozła:
-
Adrian Przetacznik - SP Nr 16 Przemyśl
-
Konrad Kowal - SP Nr 16 Przemyśl
-
Antoni Strzyżowski - SP Nr 1 Sanok
wielobój:
-
Gabriel Bartnik - SP Nr 5 Dębica
-
Antoni Strzyżowski - SP Nr 1 Sanok
-
Jakub Jasiewicz - SP Malawa
Igrzyska Młodzież Szkolnej - dziewczęta
-
SP Nr 4 Jarosław
-
SP Nr 33 Rzeszów
-
IX LO Rzeszów
Indywidualnie
ćwiczenia wolne na ścieżce:
-
Marita Schontag - SP Nr 33 Rzeszów
-
Wiktoria Dudek - SP Nr 33 Rzeszów
-
Kinga Safin - SP Nr 33 Rzeszów
ćwiczenia równoważne na ławeczce:
-
Daria Serwińska - IX LO Rzeszów
-
Milena Wajda - SP Nr 4 Jarosław
-
Agnieszka Grużewska - IX LO Rzeszów
skok przez skrzynię:
-
Karolina Zięba - SP Nr 4 Jarosław
-
Weronika Warchoła - SP Nr 4 Jarosław
-
Milena Wajda - SP Nr 4 Jarosław
wielobój:
-
Karolina Zięba - SP Nr 4 Jarosław
-
Marita Schontag - SP Nr 33 Rzeszów
-
Weronika Warchoła - SP Nr 4 Jarosław
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - chłopcy:
-
IX LO Rzeszów
-
SP Nr 2 Jarosław
-
SP Nr 16 Przemyśl
Indywidualnie
ćwiczenia wolne na ścieżce:
-
Maciej Biłyk- IX LO Rzeszów
-
Kamil Sekuła - IX LO Rzeszów
-
Kacper Szczypta - IX LO Rzeszów
układ na drążku:
-
Maciej Biłyk - IX LO Rzeszów
-
Przemysław Sech - SP Nr 1 Sanok
-
Jakub Kępa - IX LO Rzeszów
skok przez skrzynię:
-
Maciej Biłyk - IX LO Rzeszów
-
Kamil Sekuła - IX LO Rzeszów
-
Maciej Szybiak - SP Nr 16 Przemyśl
wielobój:
-
Maciej Biłyk - IX LO Rzeszów
-
Kamil Sekuła - IX LO Rzeszów
-
Przemysław Sech - SP Nr 1 Sanok