• Dzisiaj mamy: 26 sierpnia 2019r.
  • Imieniny: Marii, Natalii, Sandry

REGON: 690308723

NIP: 813-17-21-193

Nr konta: 57 1160 2202 0000 0001 9207 1127

35-111 RZESZÓW , ul. ST. WYSPIAŃSKIEGO 22

Tel/fax: 17 856-44-82

E-MAIL: podkarpackiszs@wp.pl

Aktualności
11 Cze 53 drużyny rywalizowały w 3-bojowym finale

Tym razem męczący upał towarzyszył zmaganiom najmłodszych lekkoatletów. Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w 3-boju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców przeprowadzony został na stadionie CWKS "Resovia" Rzeszów z udziałem 53 drużyn i przy temperaturze 32 stopnie w cieniu (tylko gdzie go szukać na stadionie?). Zawodnicy rywalizowali w biegu na 60m, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową.

Kolejność drużyn w kategorii dziewcząt:

  1. SP Nr 1 Sanok 553 pkt

  2. SP Nr 7 Stalowa Wola - 502 pkt

  3. SP Zaczernie - 500 pkt

  4. SP Nr 11 Rzeszów - 497 pkt

  5. SP Nr 1 Pruchnik - 497 pkt

  6. SP Nr 1 Przeworsk - 480 pkt

  7. SP Wiśniowa - 462 pkt

  8. SP Nr 7 Krosno - 451 pkt

  9. SP Nr 6 Przemyśl - 448 pkt

  10. SP Góra Motyczna - 443 pkt

  11. SP Nr 4 Sanok - 442 pkt

  12. SP Nr 2 NSS Ustrzyki Dolne - 439 pkt

  13. SP Nr 5 Dębica - 435 ppkt

  14. SP Nr 1 Rakszawa - 432 pkt

  15. SP Haczów - 412 pkt

  16. SP Nr 3 Mielec - 411 pkt

  17. SP Cmolas - 400 pkt

  18. SP Jedlicze - 384 pkt

  19. SP Nr 14 Przemyśl 378 pkt

  20. SP Nr 4 Jasło - 373 pkt

  21. SP Wielkie Oczy - 361 pkt

  22. SP Nr 10 Tarnobrzeg - 346 pkt

  23. SP Czarna Sędziszowska - 346 pkt

  24. SP Nr 1 Frysztak - 341 pkt

  25. SP Nowa Sarzyna - 326 pkt

  26. SP Nr 5 Nisko - 291 pkt

Najlepsze zawodniczki indywidualnie:

  1. Julia Krzanowska - SP Nr 1 Sanok - 217 pkt

  2. Milena Salamon - SP Wiśniowa - 169 pkt

  3. Julia Bieniek - SP Zaczernie - 151 pkt

Kolejność drużyn w kategorii chłopców:

  1. SP Nr 27 Rzeszów - 437 pkt

  2. SP Nr 4 Sanok - 396 pkt

  3. SP Albigowa - 387 pkt

  4. SP Nr 15 Krosno - 381 pkt

  5. SP Malinie - 379 pkt

  6. SP Nr 15 Przemyśl - 373 pkt

  7. SP Nr 1 Osobnica - 373 pkt

  8. SP Nr 10 Jarosław - 364 pkt

  9. SP Nr 4 Łańcut - 363 pkt

  10. SP Zaczernie - 354 pkt

  11. SP Nr 16 Przemyśl - 352 pkt

  12. SP Góra Motyczna - 346 pkt

  13. SP Krościenko Wyżne - 345 pkt

  14. SP Nr 11 Rzeszów - 342 pkt

  15. SP Nr 3 Tarnobrzeg - 340 pkt

  16. SP Nr 7 Stalowa Wola - 337 pkt

  17. SP Nr 3 Nisko - 335 pkt

  18. SP Nr 3 Sędziszów Młp. - 330 pkt

  19. SP Czarna Sędziszowska - 309 pkt

  20. SP Nr 1 Ustrzyki Dolne - 304 pkt

  21. SP Nr 1 Domaradz - 297 pkt

  22. SP Nr 3 Nowa Dęba - 295 pkt

  23. SP Nowa Sarzyna - 292 pkt

  24. SP Wielkie Oczy - 284 pkt

  25. SP Nr 1 Przeworsk - 272 pkt

  26. SP Nr 2 Strzyżów - 271 pkt

  27. SP Nr 2 Kolbuszowa - 271 pkt

Najlepsi zawodnicy indywidualnie:

  1. Oskar Niezgoda - SP Góra Motyczna - 135 pkt

  2. Julian Cecuła - SP Nr 15 Krosno - 124 pkt

  3. Bartosz Korfanty - SP Nr 27 Rzeszów - 123 pkt

Zawody kończą się niestety na etapie wojewódzkim.

Zdjęcia z zawodów - tutaj

SZKOLNY KLUB SPORTOWY na Podkarpaciu

zobacz więcej
© Copyright 2019 Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy, odwiedzin: 1804855