53 drużyny rywalizowały w 3-bojowym finale
Tym razem męczący upał towarzyszył zmaganiom najmłodszych lekkoatletów. Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w 3-boju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców przeprowadzony został na stadionie CWKS "Resovia" Rzeszów z udziałem 53 drużyn i przy temperaturze 32 stopnie w cieniu (tylko gdzie go szukać na stadionie?). Zawodnicy rywalizowali w biegu na 60m, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową.
Kolejność drużyn w kategorii dziewcząt:
-
SP Nr 1 Sanok 553 pkt
-
SP Nr 7 Stalowa Wola - 502 pkt
-
SP Zaczernie - 500 pkt
-
SP Nr 11 Rzeszów - 497 pkt
-
SP Nr 1 Pruchnik - 497 pkt
-
SP Nr 1 Przeworsk - 480 pkt
-
SP Wiśniowa - 462 pkt
-
SP Nr 7 Krosno - 451 pkt
-
SP Nr 6 Przemyśl - 448 pkt
-
SP Góra Motyczna - 443 pkt
-
SP Nr 4 Sanok - 442 pkt
-
SP Nr 2 NSS Ustrzyki Dolne - 439 pkt
-
SP Nr 5 Dębica - 435 ppkt
-
SP Nr 1 Rakszawa - 432 pkt
-
SP Haczów - 412 pkt
-
SP Nr 3 Mielec - 411 pkt
-
SP Cmolas - 400 pkt
-
SP Jedlicze - 384 pkt
-
SP Nr 14 Przemyśl 378 pkt
-
SP Nr 4 Jasło - 373 pkt
-
SP Wielkie Oczy - 361 pkt
-
SP Nr 10 Tarnobrzeg - 346 pkt
-
SP Czarna Sędziszowska - 346 pkt
-
SP Nr 1 Frysztak - 341 pkt
-
SP Nowa Sarzyna - 326 pkt
-
SP Nr 5 Nisko - 291 pkt
Najlepsze zawodniczki indywidualnie:
-
Julia Krzanowska - SP Nr 1 Sanok - 217 pkt
-
Milena Salamon - SP Wiśniowa - 169 pkt
-
Julia Bieniek - SP Zaczernie - 151 pkt
Kolejność drużyn w kategorii chłopców:
-
SP Nr 27 Rzeszów - 437 pkt
-
SP Nr 4 Sanok - 396 pkt
-
SP Albigowa - 387 pkt
-
SP Nr 15 Krosno - 381 pkt
-
SP Malinie - 379 pkt
-
SP Nr 15 Przemyśl - 373 pkt
-
SP Nr 1 Osobnica - 373 pkt
-
SP Nr 10 Jarosław - 364 pkt
-
SP Nr 4 Łańcut - 363 pkt
-
SP Zaczernie - 354 pkt
-
SP Nr 16 Przemyśl - 352 pkt
-
SP Góra Motyczna - 346 pkt
-
SP Krościenko Wyżne - 345 pkt
-
SP Nr 11 Rzeszów - 342 pkt
-
SP Nr 3 Tarnobrzeg - 340 pkt
-
SP Nr 7 Stalowa Wola - 337 pkt
-
SP Nr 3 Nisko - 335 pkt
-
SP Nr 3 Sędziszów Młp. - 330 pkt
-
SP Czarna Sędziszowska - 309 pkt
-
SP Nr 1 Ustrzyki Dolne - 304 pkt
-
SP Nr 1 Domaradz - 297 pkt
-
SP Nr 3 Nowa Dęba - 295 pkt
-
SP Nowa Sarzyna - 292 pkt
-
SP Wielkie Oczy - 284 pkt
-
SP Nr 1 Przeworsk - 272 pkt
-
SP Nr 2 Strzyżów - 271 pkt
-
SP Nr 2 Kolbuszowa - 271 pkt
Najlepsi zawodnicy indywidualnie:
-
Oskar Niezgoda - SP Góra Motyczna - 135 pkt
-
Julian Cecuła - SP Nr 15 Krosno - 124 pkt
-
Bartosz Korfanty - SP Nr 27 Rzeszów - 123 pkt