• Dzisiaj mamy: 15 września 2019r.
  • Imieniny: Albina, Nikodema, Marii

REGON: 690308723

NIP: 813-17-21-193

Nr konta: 57 1160 2202 0000 0001 9207 1127

35-111 RZESZÓW , ul. ST. WYSPIAŃSKIEGO 22

Tel/fax: 17 856-44-82

E-MAIL: podkarpackiszs@wp.pl

Aktualności
24 Cze 13 medali naszych drużyn podczas finałów ogólnopolskich

13 medali zdobyły zespoły z naszego województwa podczas finałów ogólnopolskich w zakończonym roku szkolnym. 56 drużyn wzięło udział w tego typu imprezach.

IGRZYSKA DZIECI

  • SP MS Jarosław - tenis stołowy chłopców - 1 miejsce

  • SP Nr 1 Sanok - unihokej chłopców - 1 miejsce

  • SP Niedźwiada Dln. - tenis stołowy dziewcząt - 4 miejsce

  • SP Nr 2 Strzyżów - piłka siatkowa chłopców - 4 miejsce

  • SP Pilzno - szachy - 5 miejsce

  • SP Medyka - badminton chłopców - 5 miejsce

  • SP Nr 2 Ustrzyki Dln. - narciarstwo biegowe dziewcząt - 7 miejsce

  • SP Nr 1 Sanok - 4-bój la chłopców - 7 miejsce

  • SP Klimkówka - narciarstwo biegowe chłopców - 7 miejsce

  • SP Korczyna - narciarstwo biegowe chłopców - 7 miejsce

  • SP Nr 11 Mielec - piłka ręczna chłopców - 8 miejsce

  • SP Bukowsko - unihokej dziewcząt - 9 miejsce

  • SP Wierzawice - koszykówka dziewcząt - 9 miejsce

  • SP Nr 1 Żurawica - unihokej chłopców - 9 miejsce

  • SP Nr 6 Mielec - piłka siatkowa dziewcząt - 10 miejsce

  • SP Straszęcin - badminton dziewcząt - 10 miejsce

  • SP Nr 1 Pruchnik - 4-bój la dziewcząt - 12 miejsce

  • SP Jedlicze - narciarstwo biegowe chłopców - 12 miejsce

  • SP Posada Górna - piłka ręczna dziewcząt - 13 miejsce

  • SP Stara Wieś - szachy - 13 miejsce

  • SP Nr 2 Ustrzyki Dln. - narciarstwo biegowe chłopców - 14 miejsce

  • SP Nr 14 Przemyśl - koszykówka chłopców - 15 miejsce

  • SP Ustianowa Górna - narciarstwo biegowe chłopców - 18 miejsce

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

  • SP Nr 33 Rzeszów - piłka siatkowa dziewcząt - 2 miejsce

  • SP Nr 4 Sanok - unihokej chłopców - 3 miejsce

  • SP Nr 14 Przemyśl - piłka ręczna chłopców - 3 miejsce

  • SP Dukla - tenis stołowy chłopców - 3 miejsce

  • SP Nr 9 Mielec - liga la dziewcząt - 3 miejsce

  • SP Nr 2 Ustrzyki Dln. - narciarstwo biegowe dziewcząt - 4 miejsce

  • SP Straszęcin - badminton dziewcząt - 4 miejsce

  • SP Straszęcin - badminton chłopców - 4 miejsce

  • SP Jedlicze - narciarstwo biegowe chłopców - 5 miejsce

  • SP Niebieszczany - unihokej dziewcząt - 5 miejsce

  • Gim. Rudnik n/Sanem - szachy - 5 miejsce

  • SP Nr 4 Przemyśl - tenis stołowy dziewcząt - 7 miejsce

  • SP Nr 14 Przemyśl - liga la chłopców - 7 miejsce

  • SP Nr 2 Ustrzyki Dln. - narciarstwo biegowe chłopców - 7 miejsce

  • SP Wiśniowa - szachy - 8 miejsce

  • SP Nr 33 Rzeszów - piłka siatkowa chłopców - 10 miejsce

  • Gim. Morawa Przemyśl - koszykówka dziewcząt - 11 miejsce

  • SP Posada Górna - piłka ręczna dziewcząt - 11 miejsce

  • SP Pilzno - szachy - 12 miejsce

LICEALIADA

  • V LO Rzeszów - liga la dziewcząt  - 1 miejsce

  • II LO Sanok - unihokej chłopców - 1 miejsce

  • V LO Rzeszów - liga la chłopców - 2 miejsce

  • ZSEk. Rzeszów - badminton dziewcząt - 3 miejsce

  • ZS Nr 2 Dębica - badminton chłopców - 3 miejsce

  • III LO Rzeszów - unihokej dziewcząt - 3 miejsce

  • II LO Dębica - liga la dziewcząt - 4 miejsce

  • I LO Łańcut - piłka siatkowa dziewcząt - 4 miejsce

  • ZSZ Dynów - unihokej dziewcząt - 4 miejsce

  • ZSZ Dynów - liga la chłopców - 5 miejsce

  • ZSP Nr 2 Stalowa Wola - liga la chłopców - 6 miejsce

  • ZST Leżajsk - tenis stołowy chłopców - 6 miejsce

  • II LO Rzeszów - szachy - 6 miejsce

  • ZSP Nr 5 Krosno - szachy - 11 miejsce

Gratulujemy!

SZKOLNY KLUB SPORTOWY na Podkarpaciu

zobacz więcej
© Copyright 2019 Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy, odwiedzin: 1841950